s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Zastanawiasz się, jak obniżyć koszty wizyt lekarskich?

jak obniżyć koszty wizyt lekarskichKażda osoba opłacająca składki na ubezpieczenie zdrowotne ponosi z tego tytułu niemałe koszty. Ale to nie koniec wydatków, gdyż realia publicznej służby zdrowia nierzadko zmuszają pacjenta do opłacenia wielu świadczeń prywatnych. Jak obniżyć koszty wizyt lekarskich? Nikogo nie dziwi przecież fakt, iż pacjent czekający na wizytę czy badanie przez kilka miesięcy zdecyduje się wykonać to badanie prywatnie – znacznie szybciej. Ale wiąże się to ze sporymi wydatkami – wizyta u specjalisty to ponad 100 zł, badanie USG – to podobny koszt. Nie mniej kosztuje podstawowy pakiet badań laboratoryjnych czy prywatna wizyta domowa. Bez względu na to, czy korzystasz z takich świadczeń często, czy okazyjnie – warto pomyśleć o wykupie prywatnego abonamentu medycznego. Pacjenci regularnie wizytujący u lekarza zapewnią sobie szybki dostęp do świadczeń medycznych, zaś Ci, którzy chorują sporadycznie – nie będą obawiać się nagłego pogorszenia stanu zdrowia i natychmiastowej konieczności wizyty lekarskiej.

Skoro jest mowa o oszczędnościach – warto zapoznać się z ofertą S7 Healthcare, gdzie z naprawdę rozsądnej cenie wykupić można jeden z kilku bardzo atrakcyjnych pakietów medycznych. Różnią się one ceną, a co za tym idzie – zakresem oferowanych świadczeń. W ramach pakietu najtańszego, kosztującego zaledwie kilkadziesiąt złotych, można bez limitu korzystać w wizyt lekarskich (także u specjalistów), opieki pielęgniarskiej oraz badań diagnostycznych. Pakiety o szerszym zakresie usług są nieco droższe, ale wciąż stanowią bardzo atrakcyjną finansowo opcję. Prywatna opieka medyczna S7 Healthcare zawsze się opłaca – za niewielkie pieniądze oferuje naprawdę dużo. A jeszcze bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wybór pakietu partnerskiego czy rodzinnego. Zatem jak obniżyć koszty wizyt lekarskich? Opłacać niewielki, comiesięczny abonament medyczny i cieszyć się spokojem wynikającym z łatwego dostępu do doskonałej jakości usług medycznych, realizowanych niemal od ręki.