s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Służba zdrowia bez kolejek

Służba zdrowia bez kolejekPacjenci zapytani o standard opieki medycznej oferowanej przez publiczną służbę zdrowia mają nieodmiennie takie samo pierwsze skojarzenie: kolejki. Nie bez powodu – o konieczności zajmowania kolejki do rejestracji skoro świt czy wielomiesięcznych terminach do specjalisty krążą już legendy. Niestety – opowieści te podszyte są prawdą. A przecież osoba, której zdrowie zaczyna szwankować, liczy na szybką, bezproblemową i profesjonalną opiekę medyczną. Służba zdrowia bez kolejek? Czy jest szansa, aby taką znaleźć? Oczywiście – mowa o prywatnej opiece medycznej oferującej abonamenty medyczne.

Istotą takiego rozwiązania jest nienaganna organizacja opieki medycznej, co bezpośrednio przenosi się na jej dostępność. Spójrzmy chociażby na ofertę pakietów medycznych S7 Healthcare – jako ich pacjent możesz liczyć na szereg udogodnień. Jesteś gotów je poznać? Pierwszym z nich jest możliwość wyboru abonamentu, co już na pierwszym etapie współpracy daje możliwość kontrolowania swoich finansów. Pacjent ma do wyboru jeden z kilku abonamentów, z których każdy różni się ceną i zakresem dostępnych świadczeń medycznych. Najtańszy z nich kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych – to ułamek tego, co trzeba zapłacić za wizytę u specjalisty. A przecież w ramach każdego z pakietów możesz liczyć na znacznie więcej!

Wracając do kolejek – w S7 Healthcare nie wiedzą, co to takiego. Rejestracja odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem całodobowej infolinii – to rozwiązuje problem kolejek do okienka rejestracji. Zaskoczyć może także czas oczekiwania na wizytę lekarską – wizyta u lekarza pierwszego kontaktu realizowana jest do 24 godzin, a u specjalisty – do 5 dni! A pozostawienie do dyspozycji pacjentów ponad 1000 placówek w całej Polsce sprawia, iż przed gabinetem lekarskim także brak kolejek. Można zatem leczyć się bez tracenia sił i czasu w kolejkach – to takie proste!