s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Profilaktyka zdrowotna w ramach prywatnych pakietów medycznych

Profilaktyka zdrowotnaWydaje Ci się, że dbasz o zdrowie? Jeśli uprawiasz sport i racjonalnie się odżywiasz – to rzeczywiście, robisz pierwszy krok w kierunku długiego i zdrowego życia. Ale większość z nas zapomina o profilaktyce, czyli wyprzedzaniu choroby o krok. Współcześnie rozumiana profilaktyka zdrowotna to nieograniczony dostęp do lekarza, możliwość wykonania badań kontrolnych czy szczepienia ochronne. Tak dogodne warunki zapewnia jedynie prywatna opieka medyczna, zwłaszcza pakiety medyczne oferowane przez S7 Healthcare.

Wszystkie pakiety medyczne S7 Healthcare wpisują się w ideę medycyny profilaktycznej. Już najtańszy, najbardziej podstawowy pakiet za kilkadziesiąt złotych oferuje nielimitowany dostęp do lekarzy, także specjalistów oraz opiekę pielęgniarską i pakiet badań. Wśród nich są podstawowe badania laboratoryjne oraz diagnostyczne, np.EKG czy USG. To w zupełności wystarczy, aby okresowo skontrolować stan zdrowia. Warto podkreślić, iż skierowanie do specjalisty nie jest potrzebne, a zatem pacjent w każdej chwili może skorzystać z konsultacji z każdym lekarzem.

Co jeszcze S7 Healthcare oferuje w ramach profilaktyki zdrowotnej? Im bardziej rozbudowany pakiet, tym więcej dostępnych badań oraz specjalności lekarskich. Są także rozwiązania dedykowane wyłącznie profilaktyce: profilaktyczny przegląd stanu zdrowia, szczepieni przeciwko grypie, a nawet – szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Warto mieć na uwadze, że pakiety S7 Healthcare to oczywiście szereg innych rozwiązań, nakierowanych chociażby na opiekę pediatryczną, rehabilitację, stomatologię czy chirurgię jednego dnia. To pacjent decyduje, który pakiet najbardziej odpowiada jego potrzebom.