s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Prywatnie czy na NFZ, czyli ile czeka się na wizyty u specjalistów

ile czeka się na wizyty u specjalistówJaki jest średni czas oczekiwania na wizytę u specjalisty? To, ile czeka się na wizyty u specjalistów zależy bez wątpienia od miejsca zamieszkania i liczby poradni i gabinetów lekarskich. Niemniej jednak bez względu na lokalizacje zauważalna jest jedna prawidłowość – czas oczekiwania na wizytę u specjalisty to w najlepszy razie kilka tygodni, w najgorszym – wiele miesięcy. Czy wyobrażasz sobie czekanie przez pół roku na wizytę lekarską w sytuacji, gdy dolega Ci coś poważnego? Z pewnością nie, a zatem z dużą dozą prawdopodobieństwa już wkrótce staniesz przed dylematem: leczyć się prywatnie czy na NFZ? I z pewnością dojdziesz to takich wniosków, do jakich doszły rzesze pacjentów decydujących się na skorzystanie z prywatnego ubezpieczenia prywatnego.

Gdzie dostępna jest najlepsza prywatna oferta medyczna? Zerknij na propozycję S7 Healthcare – tu pacjent ma do wyboru kilka starannie skomponowanych abonamentów medycznych, które doskonale wpisują się w założenia personalizacji usług medycznych. To nic innego, jak dopasowanie oferty świadczeń medycznych do potrzeb danego pacjenta. Daje to gwarancję, że pacjent opłaca tylko taki abonament, z którego będzie rzeczywiście korzystał. Najbardziej podstawowy abonament oferowany w S7 Healthcare to pakiet pomarańczowy, który zapewnia nielimitowane wizyty do lekarzy specjalistów i lekarza ogólnego, a także opiekę pielęgniarską oraz pakiet badań.

Jeśli spodziewasz się, że za taki abonament medyczny zapłacisz równowartość kilku wizyt u specjalisty – będziesz naprawdę zaskoczony. Miesięczna opłata za podstawowy abonament to zaledwie kilkadziesiąt złotych. Nieznacznie droższe abonament oferują z kolei coraz szerszy panel świadczeń medycznych, zaś najbogatszy z nich, kosztujący niewiele więcej niż dwie prywatne wizyty lekarskie, oferuje absolutnie wszystko, włącznie z konsultacjami profesorskimi, rehabilitacją, testami alergicznymi i odczulaniem czy szczepieniami ochronnymi. Jeśli zatem nie wyobrażasz sobie długiego czekania na wizytę u specjalisty i płacisz za wizytę prywatną, odpowiedź na pytanie: wizyty prywatnie czy na NFZ jest tylko jedna – najbardziej ekonomiczną i wygodną dla pacjenta opcją jest abonament medyczny S7 Healthcare.