s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Do specjalisty zaledwie w ciągu kilku dni?

Do specjalisty zaledwie w ciągu kilku dniJako pacjent z pewnością nie raz doświadczyłeś kolejek do lekarza, a przecież w chorobie przydałaby się natychmiastowa pomoc lekarska, prawda? Niestety – rzeczywistość często rozczarowuje, narzucając konieczność stania w kolejkach do lekarza. Można jednak w bardzo prosty sposób poprawić swoją pozycję jako pacjenta – od spędzającego długie godziny w kolejkach, do rejestrującego się przez telefon i oczekującego na wizytę bardzo krótko. Do specjalisty zaledwie w ciągu kilku dni? Nie trzeba w tym celu przeprowadzać rewolucji – wystarczy wykupienie abonamentu medycznego w S7 Healthcare.

Pakiety medyczne to bez wątpienia najciekawszy trend w opiece medycznej. Zapewnia dostęp do wielu świadczeń medycznych w zamian za uiszczenie miesięcznej opłaty. Nie są to jednak bajońskie sumy – wręcz przeciwnie. W S7 Healthcare już za kilkadziesiąt złotych masz zapewniony dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty, opieki pielęgniarskiej oraz niektórych badań diagnostycznych. Co ciekawe – wizyty lekarskie są realizowane w ekspresowym tempie! Co powiesz na maksymalnie jeden dzień oczekiwania na wizytę u lekarza ogólnego i 5 dni – u specjalisty? Mowa o zupełnie nowym standardzie usług medycznych, gdzie pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu.

Chcesz się dostać do specjalisty zaledwie w ciągu kilku dni? Zakładasz, że będziesz często korzystał z licznych świadczeń medycznych? A może po prostu chcesz zabezpieczyć się w razie choroby i zapewnić dostęp do większej liczby usług medycznych? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zdecydował się na droższy, a zatem bardziej rozległy pakiet. Oczywiście każdy z nich zakłada zachowanie najwyższego standardu usług medycznych. Kolejne udogodnienia to rejestracja za pośrednictwem całodobowej infolinii oraz ponad 1000 placówek w cały kraju, a także możliwość rozszerzenia opieką medyczną także partnera czy całej rodziny. Wygodnie, prawda?