s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Dla kogo jest prywatna opieka medyczna?

Dla kogo jest prywatna opieka medycznaDla kogo jest prywatna opieka medyczna? Odpowiedź jest oczywista. Chorujesz rzadko i tylko od czasu do czasu łapiesz jakąś infekcję? A może chorujesz przewlekle i często gościsz u lekarza? Albo jesteś rodzicem i wizyty u pediatry są Twoją codziennością? Bez względu na to, czy Twój kontakt ze służbą zdrowia jest częsty czy sporadyczny, oczekujesz profesjonalnej opieki oraz łatwego dostępu do lekarza. Zatem prywatna opieka medyczna jest właśnie dla Ciebie – i każdego pacjenta, którego znużyły trudy przedzierania się przez kolejki, rejestrację, poczekalnię tylko po to, by po kilku miesiącach wreszcie przekroczyć próg gabinetu specjalisty.

Prywatna opieka medyczna w S7 Healthcare to kilka abonamentów medycznych do wyboru – stąd każdy pacjent ma gwarancję, że znajdzie pakiet idealnie dostosowany do jego potrzeb. Pracownicy mogą skorzystać z opcji pakietów dla firm – jeśli tylko pracodawca zdecyduje się nagrodzić w ten sposób ich pracę. Poza koniecznymi do wykonania badaniami okresowymi, pracownicy objecie są wszystkimi przywilejami wynikającymi z zakupu danego pakietu. Zapracowany singiel, starsze małżeństwo, młodzi rodzice z dziećmi – każdy z nich ma do wyboru pakiet indywidualny, partnerski bądź rodzinny.

Na tym jednak wybór się nie kończy. Świadczenia medyczne zgrupowane są w postaci pakietów o zróżnicowanym zasięgu – pakiet najtańszy (pomarańczowy) to dostęp do wizyt lekarskich, także u specjalistów, a także opieka pielęgniarska i badania diagnostyczne. Wiesz, ile kosztuje taki pakiet? Jedyne kilkadziesiąt złotych! A jeśli potrzebujesz szerszej opieki medycznej – na pewno znajdziesz ofertę idealnie skrojoną na miarę dla Ciebie. Zapłacisz zatem tylko za te świadczenia, z których rzeczywiście korzystasz. I to się zawsze opłaci – bo abonament miesięczny to jedynie ułamek kwoty, którą zapłacić musiałbyś za wszystkie dostępne w ramach abonamentu usługi.

Dla każdego z nas zdrowie jest najważniejszym priorytetem – niech zatem znajdzie to odbicie w naszych świadomych i odpowiedzialnych decyzjach dotyczących wyboru opieki medycznej. Dla kogo jest prywatna opieka medyczna? Dla każdego – bo każdy musi zadbać o jak najdłuższe życie w doskonałej kondycji, dla siebie i swoich najbliższych.