s7 Healthcare zapewni Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę medyczną. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce. Korzystaj z usług medycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizytę.

pokaż ofertę

Chodzisz co miesiąc do lekarza?

Chodzisz co miesiąc do lekarzaWizyta u lekarza to dla każdego z nas konieczność. Choroba, badania okresowe, skierowanie do specjalisty, recepty na stosowane przewlekle leki – powodów jest wiele, a problem – tylko jeden. To utrudniona dostępność do lekarza pierwszego kontaktu, nie wspominając o specjaliście. Chodzisz co miesiąc do lekarza? Zastanów się nad pakietami opieki medycznej. Dlaczego? Gdyż jest to rozwiązanie korzystniejsze pod wieloma względami – finansowymi i organizacyjnymi. Pora zatem przyjrzeć się bliżej abonamentom medycznym.

W ramach prywatnej opieki medycznej w S7 Healthcare masz do wyboru kilka bardzo atrakcyjnych opcji: pakiet podstawowy, kilka pakietów o większym zakresie usług i wreszcie – najbogatszy pakiet oferujący wszystko, czego potrzebować może nawet najbardziej wymagający pacjent. Poza takim zróżnicowaniem pakietów, istnieje możliwość zakupu pakietu indywidualnego, partnerskiego jak i rodzinnego. Chodzisz co miesiąc do lekarza? Być może wystarczy Ci pakiet pomarańczowy – za jedyne kilkadziesiąt złotych miesięcznie masz nielimitowany dostęp do wizyt u lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty. Ponadto możesz liczyć na pakiet badań diagnostycznych oraz opiekę pielęgniarską. Jeśli częstym wizytom u lekarza towarzyszą bardziej szczegółowe badania czy zabiegi rehabilitacyjne, albo gdy potrzebujesz całodobowej wizyty domowej bądź szczepień ochronnych – pomyśl nad bardziej rozbudowanym pakietem medycznym: niebieskim, srebrnym, złotym lub platynowym.

Ubezpiecz tylko siebie albo całą rodzinę – i ciesz się z bardzo ułatwionego dostępu do świadczeń medycznych. Zarejestrować się możesz przez telefon, zaś na wizytę do lekarza dostaniesz się niemal natychmiast. Lekarz pierwszego kontaktu jest dostępny do 24 godzin, zaś specjalista – maksymalnie do 5 dni. Nie będziesz musiał już stać w kolejce do rejestracji, a następnie przed gabinetem lekarza. Doświadczysz takiej opieki medycznej, jaka Ci się po prostu należy – najlepszej z możliwych.